Här hittar du föreningens samtliga medlemmar, var dom finns och
information om hur du bäst kommer i kontakt med den du söker.

Björn Bidestedt

Björn Bidestedt

Plåtkonsult i Kungälv AB
Ödsmål 360
442 98 Kode
Mobil: 070 523 47 00
bjorn@pikab.nu

Lars Bispgård

Lars Bispgård

Bispgård Tak och fasadkonsult AB Radiovägen 3
135 48 Tyresö
Mobil: 070-962 88 40 lars@bispgard.se

Johan Eriksson

Johan Eriksson

Johan CB Konsult AB
Högstadieplan 84
711 34 Lindesberg
Mobil: 070-331 50 07
johan.eriksson@jcbkonsult.se

Karl-Erik Fredriksson

Karl-Erik Fredriksson

Taksak AB
Forellvägen 8
832 53 Frösön
Mobil: 070-211 91 90
brev.charlie@gmail.com

Leif Hedling

Leif Hedling

Plåtslagerikonsulten
Torggatan 16
431 35 Mölndal
Mobil: 073-508 81 70 info@platkonsulten.se

Kjell Inggårde

Kjell Inggårde

Relleco AB
Tussmötevägen 272
122 41 Enskede
Mobil: 070 -556 22 06 kjell.inggarde@relleco.se

Anders Islén

Anders Islén

Mellansvenska Plåtkonsulter AB
Eljaröd 110
273 56 Brösarp
Mobil: 070-207 88 31 mpkandersislen@telia.com

Joakim Jensen

Joakim Jensen

Epcon AB
Fersens väg 18
211 42 Malmö
Mobil: 070-995 18 90 Joakim.jensen@epconkonsult.se

Mats Johansson

Mats Johansson

Näsvägen 46
139 33 Värmdö
Mobil: 070-920 84 34
mats_300@outlook.com

Anders Kronlöf

Anders Kronlöf

Kronlöf Bygg & Projektanalys AB
Tellanders väg 14
443 32 Lerum
Mobil:
anders@kronlof.se

Peter Krook

Peter Krook

Peter Krook Konsult AB
Vindrosvägen 7
302 90 Halmstad
Mobil: 076-034 28 22 www.peterkrook.se
konsult@peterkrook.se

 

Billy Landgren

Billy Landgren

ARAS Plåtkonsulter AB
Västra Strandvägen 3
439 92 Onsala
Mobil: 070-840 05 83 billylandgren.platkonsult@gmail.com

Stefan Lardner

Stefan Lardner

Roslagens Plåtkonsult AB
Fyrverkarbacken 30A
112 60 Stockholm
Mobil: 070-812 13 12
stefan@plat-konsult.se

Lars Larsson

Lars Larsson

Tak & Plåtkonsult Lars Larsson AB
Ornäsvägen 49
784 77 Borlänge
Mobil: 070-560 67 13
lasse@tpkllab.se

Bengt Lidén

Bengt Lidén

Korstavägen 4D
856 32 Sundsvall
Mobil: 070-735 32 12
bengt.liden@brebdand.net

Björn Lindberg

Björn Lindberg

Östergatan 18
211 25 Malmö
Mobil: 040-690 03 45 bjorn.lindberg@hoab.com

Håkan Lindén

Håkan Lindén

Ekholmsvägen 127
589 29 Linköping
Mobil: 070-391 60 57 hakan@hlplatkonsult.se

Oscar Mässing

Oscar Mässing

Mälaralens Tak & Fasadkonsult AB
Torggatan 16
431 35 Mölndal
Mobil: 073-508 81 70 info@platkonsulten.se

Rauno Seimilä

Rauno Seimilä

Mälardalens Plåtkonsult AB
Faktorigatan 3G
632 17 Eskilstuna
Mobil: 070-556 01 76
www.mpku.se rauno@mpku.se

Torgny Sjöström

Torgny Sjöström

TS Byggplåtskonsult KB
Hagängsgatan 15
820 75 Harmånger
Mobil: 070-524 97 40
torgny.sjostrom@gmail.com

Anders Smevold

Anders Smevold

Björkängsvägen 4
726 30 Skultuna
Mobil: 073-414 91 70
smevold@me.com

Magnus Solenstråle

Magnus Solenstråle

Solenstråle Plåtkonsult
Maria Prästgårdsgatan 15 A
118 52 Stockholm
Mobil: 070-998 35 75 magnus@solenstrale.se

Jonny Wilhelmsson

Jonny Wilhelmsson

WCON i Stockholm
Björnklostigen 6
139 40 Värmdö
Mobil: 070-713 83 63 jonny.wilhelmsson@w-con.se